PRIEKS SATIKTIES!

PRIEKS SATIKTIES!

"Esam Zane un Jānis, divi pilsētnieki, kas patiesu prieku raduši lauku būšanā un kombučas brūvēšanā!"
"Esam Zane un Jānis, divi pilsētnieki, kas prieku raduši lauku būšanā un kombučas brūvēšanā!"

Varētu teikt, ka mūsu kombučas dzimtene ir Kanāda, jo tieši tur to iepazinām un no turienes atvedām mūsu pirmo kombučas ‘mazuli’ jeb skobiju.

Ilgu laiku brūvējām nelielos apjomos – sev, ģimenei un draugiem. Taču, jo vairāk to lietojām ikdienā un uzgājām arvien jaunas dzēriena brīnumspējas, sajutām īsto brīdi un aicinājumu ar rūpēm radīto kombuču piedāvāt arī jums!

Mīlestībā sadarbojoties ar latvijas dabu radām veselības malku nepieradinātā garšā

AUGU STARPNIEKI

zane roke

Zane Migliniece

"Plūkt un sajust auga dvēselīti. Smelties dzīvības spēku un apbrīnot. Pēcpusdienas bišu sabiedrībā, pirmā satikšanās pavasarī un pumpurpilnas iepazīšanās. Tie ir mani miera svētki, mana meditācija. "
janismiglinieks

Jānis Miglinieks

"Neaizmirstama ir bērnības sajūta, kad attopies dziļos laukos sastingušā laikā un klusumā, kur tevi apvij svaigi ievākts tējas aromāts, ko vecmamma atstājusi žāvēties. Šī sajūta joprojām pavada ikdienā un ļauj novērtēt cilvēka ciešo un nezūdamo saikni ar dabu."

Ilgtspēja

Apzinoties cilvēces augsto resursu patēriņu, mums ir īpaši svarīgi radīt produktu, kas atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi. Tieši tāpēc, izvēlamies vietējas izejvielas, kas būtiski samazina transportēšanas negatīvo ietekme. Tāpat arī piedāvājam izlejamās stacijas, ar kuru starpniecību produktu iespējams atkārtoti pildīt savā iepakojumā. Un pieņemam atpakaļ stikla produkta iepakojumu, lai to atkārtoti izmantotu.

Mūsu sēnes stāsts

Mūsu sēnes stāsts

Sēne ir dzīvotne ar izsenu pagātni, kuras dziednieciskās īpašības zinātas jau mednieku - vācēju sabiedrībās.
Mūsu sēnes nospiedums ir kā atgādinājums bagātībām, ko ne vienmēr var ieraudzīt uzreiz. Reizēm ir jānotupjas ar ceļiem mitrajās meža sūnās un galva jānoliec pret debesīm. Un tikai tad var ieraudzīt simtiem trauslu, bet neiedomājami spēcīgu sporu, kas tā vien gaida, lai būtu, saistītu un radītu!